Lagün Havuz

Gürpınar Mah. Ziya Sk. No:8 B1 Beylikdüzü-İstanbul

Çalışma Saatleri : Haftanın 7 Günü – 24 Saat Servis

lagün havuz

Lagün Prefabrik Havuz Teklifleri

Sonsuzluk Havuz Fiyatları İçin
Bizi Arayın!

10 Yıl
Garanti Süresi

Prefabrik Havuz Sistemleri

Prefabrik (hazır) havuz sistemleri; inşası oldukça kolay ve hızlı şekilde yapılabilen hazır sistemleri ifade etmektedir. Günümüzde en ekonomik yapılar prefabrik olanlardır. Bu sebeple havuz sektöründe, prefabrik havuzlar hem daha ekonomik hem de yapımı çok daha hızlıdır. Fiyatsal olarak normal havuz sistemlerine göre %50-60 daha ucuzdur.

Prefabrik havuzlar hazır ölçülerle fabrikasyon şeklinde üretilir. Hazır olarak gelen ürün kurulum aşaması (hafriyat hariç yaklaşık 3-5 gün) ve testlerden sonra teslim edilir. Ortalama garanti süreleri 10 yıldır. Kullanılan ekipmanlar TSE ve UHE standartlarında olması önemlidir.

Havuz sektöründe 10+ yıl deneyimli olan firmamız yüzlerce referansa sahiptir ve prefabrik havuz sistemlerinde uzmandır.

Prefabrik Havuz Özellikleri

Prefabrik (hazır) havuz modelleri, özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir. Tasarımını ve projesini yaptığımız hazır havuz sistemlerinin her birini kullanım kolaylığı ve işlevselliği ön planda tutularak tasarlanmaktadır.

Standart özelliklere sahip bir prefabrik havuz; düz, yuvarlak ve oval şekillerde inşa edilebilmektedir. 1,5m derinliğe kadar üretilebilen prefabrik havuz, kurulmak istenilen alanın genişliği ve uzunluğuna göre uygulanabilmektedir. Jakuzi özelliği bulunan havuz sistemleri, rahatlamak ve daha güzel bir havuz kullanmak isteyenler için ideal sistemlerdir.

Eğer istenirse diğer havuz modellerinde olduğu gibi merdiven sistemi de kurulabilmektedir. Merdivenler fiber malzemelerden üretilmekte olup uzun ömürlüdür.

Prefabrik Havuz Fiyatları 2023

Prefabrik Havuz Fiyatları 2023 için bize ulaşıp, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak bütçenize en uygun havuzları yaptırabilirsiniz.

Genel olarak projelerimiz 1 hafta içerisinde kurulum ve test işlemleri yapılarak teslim edilmektedir. Tüm projelerimiz estetik ve konumuna uygun olarak üretilip kurulmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, Türkiye’nin her yerine havuz sistemlerini çok kısa bir süre içerisinde kurmaktadır.