Lagün Havuz

Gürpınar Mah. Ziya Sk. No:8 B1 Beylikdüzü-İstanbul

Çalışma Saatleri : Haftanın 7 Günü – 24 Saat Servis

lagün havuz

Tuz Klor Jeneratörü

Tuz klor jeneratörü, herhangi bir kimyasal madde kullanmadan sofra tuzunun elektroliz yoluyla klor üretmesine yarayan cihazdır.

Su sıcaklığını ve su akışını stabil tutması sayesinde hızlı ve rahat bir kullanımı vardır. Kolay anlaşılır bir ekran ve su kalitesi izleme işlevi özelliği ile verilerin hızlı bir şekilde kontrol edilmesini sağlar .

HQ serisi tuz klorlayıcılar, pompa için zamanlayıcı ve su altı ışığı için zamanlayıcı ile donatılmıştır. Tuz seviyeleri göstergesi Sistem aşırı yük koruması Kendi kendini temizleyen sistemdir.

B Line BWT HAVUZ ROBOTU

B line BWT robotik havuz temizleyiciler; performansı, güzelliği ve işlevselliği çok cazip bir fiyata birleştirir. Her şeyden önde, onları diğerlerinden ayıran bir özelliğe sahiptirler : ultra ince BWT filtreleme özellikleridir.

BWT B200 Havuz Robotu ile Zemin, Duvarlar ve Su Çizgisi Temizliği
Havuz tabanını, duvarları ve su yüzeyini temizleyen bir BWT B200 model sizin için üretilmiştir.

Piyasadaki en iyi filtreleme performansları arasında.
BWT robotik havuz temizleyiciler, diğerlerinden dört kat daha iyi temizleyen özel bir dört boyutlu filtre olan 4D filtre ile donatılmıştır.
Filtre kumaşı, en küçük mikro parçacıkları yakalayan halkalara sahiptir. En küçük kum tanesinden, büyük yapraklara kadar havuz suyundaki her türlü kirliliği filtreleyerek yakalar.

Bu, BWT’nin piyasadaki en iyi filtreleme performanslarından birini garanti edebileceği anlamına gelir.

BWT-B200 HAVUZ ROBOTU

HAVUZ ISITICI

Havuzunuzu soğuk havalarda da kullanmak istiyorsanız, bir ısıtıcı sistemi ekleyerek, maksimum verim alabilirsiniz. Yüksek kaliteli bir ürünü, ekonomik bir fiyatla alarak havuz donanımınıza dahil etmenin huzurunu hissedebilirsiniz.

JET STREAM

Kişisel havuzunuz sayesinde egzersiz sürenize limit koymazsınız, hiç kimseye bağlı kalmadan, sabahın erken saatlerinde veya gece yarısında yüzebilirsiniz. Zaman Size Uysun

PASLANMAZ ŞELALE

İsteğe bağlı olarak projeye dahil edilen su perdesi (şelale); havuzunuzun estetik görünümünü kusursuz hale getirecektir. Opsiyonel bir ekipman olan su perdesi, makine dairesi içerisine bağlantısı yapılan hattın vanası ile kumada edilir.